Hračky EasyToys.cz > HRAČKY A HRY > Puzzle > Podlahové puzzle > PĚNOVÉ PUZZLE Peppa Pig

PĚNOVÉ PUZZLE Peppa Pig

PĚNOVÉ PUZZLE Peppa Pig


Pěnové puzzle jsou puzzle, na kterých jsou krásně malovaná veselá zvířátka s motivem Prasátka Pepy. Pěnová podložka je vyrobena ze speciálního materiálu, jedná se o materiál podobný silné karimatce nebo několikavrstvému mirelonu.

Dostupnost: SKLADEM
Původní cena: 356 Kč
Vaše cena: 283 Kč
Ušetříte 21 % z ceny

Značka: neurčeno
Kód zboží: UN28096

PĚNOVÉ PUZZLE Peppa Pig

Pěnové puzzle jsou puzzle, na kterých jsou krásně malovaná veselá zvířátka s motivem Prasátka Pepy. Pěnová podložka je vyrobena ze speciálního materiálu, jedná se o materiál podobný silné karimatce nebo několikavrstvému mirelonu. Má nadstandardní tloušťku 1,5 cm a je určena zejména ke hraní. Puzzle je měkké, omyvatelné, zdravotně nezávadné, je lehce manipulovatelné a skladné. Z jednotlivých dílů si dítě může poskládat kostku, ta je pro ně nejjednodušší, dále tunel pro autíčka. Také se dá použít jako krásná dekorace na stěnu. Vzhledem ke svým vynikajícím tepelně-izolačním vlastnostem je pěnový koberec určený k izolaci mezi chladným podkladem a povrchem těla. Z osmi samostatných dílů lze vytvořit plochu přibližně 117×60 cm. Tyto puzzle jsou kombinovatelné s pěnovými puzzle TREFL Puzzlopianka.

Pěnové puzzle TREFL PUZZLOPIANKA je vhodné také jako podložka při hraní s plastelínou nebo malování barvičkami. Po použití puzzle jednoduše otřete vlhkým hadříkem.

Obsahuje: 8 dílků

 

Velikost složeného obrázku: 117,5×60­,5 cm.

Velikost 1 dílku: cca 25×25cm + 3cm výseky

Tloušťka: cca 1,5 cm.

Doporučeno pro děti od 2 let.

Trefl Group je jedním z předních seskupení v oblasti hraček, které rozvíjí své společnosti již od roku 1985. Hlavní činnost skupiny Trefl je výroba a distribuce puzzle, stolních her a hracích karet. Trefl Group má distribuční společnosti v České republice, na Slovensku, v Maďarsku a na Ukrajině. Součásti skupiny je také Krakovská továrna papírových výrobků.

 

Zasílání dotazů k produktům je dočasně pozastaveno.


Zákazníci, kteří si koupili toto zboží objednávali také ...