Hračky EasyToys.cz > Novinky

Novinky

Hračkou roku je LEGO Friends

Známe vítěze projektu Hračka roku 2013. Které z nepřeberného množství hraček si podle odborné poroty zaslouží pozornost dětí i jejich rodičů?

Výstava Merkuru v Obchodním centru Šestka

Od 2. května do 25. května probíhá v Obchodním centru Šestka na Praze 6 výstava legendární a stále oblíbené stavebnice MERKUR.

Pokojíčky pro panenky v muzeu ve Velkém Meziříčí

Do 21.4. jsou v muzeu ve Velkém Meziříčí k vidění historické pokojíčky pro panenky.

Legendární angličáky tentokrát v Brně

Od 20.března do 15. června jsou na brněnském Špilberku k vidění legendární autíčka, takzvané "angličáky".

Máme rádi Krtečka!

Objevte krásné hračky a dekorace s oblíbeným Krtkem. Propadněte s námi Krtečkománii ;-)

Natures Purest - Objevte kouzlo biobavlny

Drazí přátelé, představujeme Vám novou značku Natures Purest, která je ideální jako dárek pro miminka od narození.

Máme nový e-shop s dětským oblečením!

Vážení přátelé, s radostí Vám oznamujeme, že jsme spustili nový e-shop Stylové-děti.cz s exkluzivní dětskou módou!

Karnevalová výbavička

Sezona karnevalů, masek, dětských kostýmů a pozlátek právě začala. Už máte pro svou ratolest vybraný kostým? Nechte si od nás nějaký doporučit.

Nafukovací hračky Fatra

Nafukovací hračky značky Fatra po dvaceti letech opět v prodeji! Objednejte svým dětem hračku Vašeho vlastního dětství.

Originální hračky do vany

Potěšte Vaše děti unikátní hračkou do vany. Vaše ratolesti si budou každodenní koupel náramně užívat!

Jak fungujeme o Vánocích?

Přečtěte si, jaký je u nás provoz v průběhu svátků.

Nejoriginálnější dárky k Vánocům!

Překvapte své děti tou nejnápaditější hračkou, se kterou se zabaví na dlouhé hodiny! :-)

Levné vánoční dárky do 200 kaček!

Ušetřete ranec peněz! Jukněte na krásné dárky do 200 Kč :-)

Tipy na vánoční dárky pro Vaše holčičky

Vánoce se blíží, Vánoce se blíží! Začněte vybírat dárky pro Vaše malé princezny s předstihem :-)

5 důvodů, proč nakupovat v e-shopu!

Proč nakupovat v e-shopu než v kamenné prodejně? Přečtěte si důvody, které Vás přesvědčí!

28.10.2013 - státní svátek

Dovolujeme si vás upozornit, že 28.10.2013 bude zavřeno z důvodu státního svátku a posledního odpočinku před Vánocemi :-). Děkujeme za pochopení.

Sladký dárek ke každé panence Monster High!

Halloweenské slevy jsou tady a s nimi i dárek zdarma k nákupu každé panenky Monster High!

Létající draci pro úspěšnou drakiádu

Období drakiád je tady! Teple se oblečte a vypusťte svého draka do oblak.

Adventní kalendáře LEGO hravě odpočítají dny do Vánoc

Čokoládovým adventním kalendářům odzvonilo, letos jsou trendy adventní kalendáře Lego!

Nové panenky Barbie okouzlí každou malou princeznu

Nové krásky z řad panenek Barbie na našem eshopu! Jedna kouzelnější než druhá, vyberte si tu nej!

O svátku neordinujeme

Zítra, ve Svátek Cyrila a Metoděje, nás v našich kancelářích nezastihnete. Věnovat se Vám a Vašim objednávkám budeme v pondělí.

Soutěž!!

Ta slavná chvíle je zde! Známe výherce naší soutěže!!

Sladký dárek ke každé objednávce!!

Máme kokinko pro každého :-) Ke každé objednávce nyní dostanete sladké překvapení ZDARMA!

Přidali jsme pro Vás nové výdejní místo v Českých Budějovicích!

Osobní odběr nově i v Českých Budějovicích!

Karneval

Chystáte se s dětmi na karneval? Máme pro vás řadu potřebných informací, které vám jistě pomohou. Důležitý je výběr kostýmu a výběr správné akce. Momentálně máme pro vás novou kolekci kostýmů!

Nuvita

Maminky, slyšely jste o NUVITĚ? Nuvita, je italská značka, která se specializuje na kojence a jejich maminky. Produkty jsou nadčasové, kvalitně zpracované, detailně a prakticky promyšlené k maximálnímu pohodlí a vývoji dítěte.

Lego CHIMA

Pro rok 2013 jsme si pro vás připravili novinku - LEGO CHIMA. Připravte se na setkání s novým a dosud neobjeveným světem Lego CHIMA. Řada, která nabízí mnoho způsobů hry představuje zcela nový svět.

Říkanky

Říkanky jsou velmi důležitou dětskou činností rozvíjející slovní zásobu a řeč, cit pro rytmus, pohybové schopnosti, paměť i sociální dovednosti. Děti bychom měli trénovat už malička, aby si trénovaly paměť a vyplnily den učením a zábavou.

Monster High panenky

Monster High jsou děti příšer jako je Dracula, Vlkodlak, Mumie, Yeti nebo Zombie. Příšerky ale nestraší, pouze dokáží vyděsit svým originálním módním stylem!

Pat a Mat

Kdo by tyto postavičky neznal! Věděli jste ale o nich, že původně měli bavit dospělé? Nebo že je seriál jakýmsi návodem k optimistickému životu?

Role hračky při vývoji dítěte

Velice důležitým faktorem pro výběr správné hračky je schopnost vybízet dítě ke komunikaci, rozvíjet fantazii dítěte a myšlení.

Stavebnice SEVA

Základem stavebnice SEVA je postavit kostru z modrých dílků, které se spojují bílými kostičkami a vyplnit žlutými nebo červenými čtverci. Ze Sevy lze postavit model prakticky čehokoli – budov, vozů, letounů ale například také funkčního výtahu a mnoho dalších věcí.

Dětský notebook pro nejmenší

V dnešní době řada lidí bez počítače nedokáže žít. Na jedné straně je počítač velký pomocník, na druhé straně hrozící nebezpečí pro naše děti. Od jakého věku děti pustit k počítači a seznamovat je s ním?

Hry na sněhu

Velmi oblíbené jsou hry na sněhu, které děti přímo milují. Proč tedy nespojit užitečnou věc s potřebnou? Výsledkem není nic jiného než zábava plná smíchu a radosti.

Dárky na Vánoce pro děti

Nevíte si rady s dárky na Vánoce pro děti? Nechte se inspirovat hity letošních Vánoc, které nesmí chybět v žádném dětském pokojíčku. Podívejte se na nejlepší vánoční dárky pro děti!

Hračky pro kojence

První hračky by měly děti dostat už v kojeneckém věku. I když jejich počáteční vztah bude spíše pasivní, uvidíte, že hračky pro kojence pro ně postupně začnou být stále důležitější a budou mít radost z každého nového dárečku.

Barbie - legenda mezi panenkami

Panenka Barbie patří už dlouhá desetiletí mezi nejpopulárnější hračky na světě. Jak dokázala zaujmout celé generace holčiček a udržet se na vrcholu popularity takovou dobu?

Gormiti - hračky, které ovládly svět dětí

Fantasy hra Gormiti už by se dala nazvat přímo fenoménem. Dětský svět Gormiti dobyli nejdříve ve své domovské Itálii, kde se v roce 2006, necelý rok po jejich vzniku, prodalo 12 milionů těchto slavných postaviček.

Hračky na zahradu

Nejoblíbenější hračky na zahradu pro děti pořídíte za pár korun a Vaše děti s nimi zažijí spoustu zábavy. Při správném výběru hračky na zahradu se naučí nové věci, rozvinou motorické schopnosti i svou fantazii a kreativitu.

Plyšové hračky

Plyšové hračky mají své nezastupitelné místo v srdcích nejen dětí, ale i některých dospělých. Stalo se již jakousi klasikou, že si i ti odrostlejší mezi sebou darovávají plyšové hračky při různých příležitostech. Kdo by se nechtěl na chvíli vrátit do dětských let alespoň prostřednictvím plyšového kamaráda?

Kreativní hračky

Hry a hračky jsou v životě každého člověka prvními pomocníky při rozvíjení fantazie, kreativity a motoriky. Kreativní hračky si kladou za cíl tyto schopnosti neustále procvičovat a rozšiřovat a formovat tak osobnost správným směrem.

Naučné hračky

Hračky pro děti by měly být nejen zábavné, ale také by je měly již v raném věku učit trpělivosti, rozvíjet jejich fantazii a šikovnost. Naučné hračky jsou užitečnou pomůckou k rozvoji osobnosti každého dítěte nenásilnou a hravou formou.

Hračky do vody

Pohyb ve vodě rozvíjí u dětí motorické dovednosti a pomáhá posilovat svalstvo celého těla. Není-li vaše dítě příznivcem vodního živlu, mohou pomoci vhodné hračky do vody, díky kterým bude pobyt ve vodě radostí a ne noční můrou.

Hračky pro malé sportovce

Vztah ke sportu vzniká již v raném věku, proto by se láska k pohybu měla pěstovat už u těch nejmenších. Sportovní hračky vám v tomto mohou mnohé usnadnit.

Hračky pro děvčata

Sháníte tipy na osvědčené hračky pro děvčata? Nechte se inspirovat ověřenou klasikou, se kterou máte úspěch zaručen.

Hračky pro kluky

V dnešním konkurenčním prostředí není jednoduchá ani tak zdánlivě snadná věc jako výběr hračky pro kluky. Ze všech stran útočí nabídky „nejzaručenějších“ tipů na hračky pro kluky a odolat všem lákadlům bývá někdy nadlidský úkol. Nechte se proto inspirovat ověřenou klasikou, která provází už mnoho generací kluků a chlapů.

Nesmrtelná stavebnice LEGO

LEGO je již po mnoho století nejuniverzálnější hračkou, která spatřila světlo dětského světa. Stavebnice LEGO rozvíjí nejen motorické schopnosti, ale také fantazii, kreativitu a psychický vývoj dětí. Ne nadarmo si stavebnice LEGO vysloužila v roce 2000 titul Hračky století.

Dřevěné hračky chrání Vaše děti i planetu

Dřevěné hračky mají velmi dlouhou historii, a i přes rozvoj nových technologií a materiálů provázejí lidstvo od nepaměti. Dřevěné hračky jsou ekologicky šetrné a i přes vyšší cenu než levné plastové hračky stále velice oblíbené a vyhledávané.